Trainingen
Primaire tabs
Winterseizoen
1 oktober tot 31 maartAfstandslopen
- Tweedejaars miniemen, cadetten en scholieren: Dinsdag van 17u30 tot 18u30 en donderdag van 18u tot 19u30 o.l.v. Dieter Brouckaert
- Vanaf junioren: Dinsdag en vrijdag van 18u30 tot 20u o.l.v. Andy Inghelbrecht
Algemene basis- en disciplinetraining
* Tweedejaarsminiemen: woensdag 18u-20u en zaterdag 9u-10u30 o.l.v. Serge Vandekerckhove/Delphine Seynaeve/Magali Cazeau
* Cadetten: woensdag 18u-20u en zaterdag 10u30 -12u o.l.v. Serge Vandekerckhove/Delphine Seynaeve/Magali Cazeau
Spurt, Horden, Ver- en Hoogspringen
- cadetten/scholieren:
- Maandag 18u-19u30 horden o.l.v. Nick Rogiers
- Dinsdag 18u30-20u hoog (SIVI) o.l.v. Nick Rogiers
- Vrijdag 17u30- 19u spurt o.l.v. Warre Depauw/Nick Rogiers
- zaterdag 14u-17u indoorpiste Oostene o.l.v. Nick Rogiers
- Vanaf junioren: Woensdag van 18u tot 20u en zaterdag van 14u tot 17u (indoorpiste Oostende) o.l.v. Noël Coddens
Werpen: Kogelstoten en Discuswerpen
- Vanaf cadet: Woensdag van 18u tot 20u en zaterdag van 10u tot 12u (niet in oktober) o.l.v. Jordy Beernaert
Werpen: Hamerslingeren
- Vanaf tweedejaars miniem: dinsdag en donderdag van 18u tot 20u (niet tussen 15 oktober en 15 november) o.l.v. Geert Vanmassenhove
Polsstokspringen
- Vanaf miniem: Voorlopig is er geen aanbod van polsstokspringen tijdens de winterperiode.
Zomerseizoen
1 april tot 30 septemberAfstandslopen
- Tweedejaars miniemen, cadetten en scholieren: Dinsdag van 17u30 tot 18u40 en donderdag van 18u tot 19u30 o.l.v. Dieter Brouckaert
- Vanaf junioren: Dinsdag en vrijdag van 18u30 tot 20u o.l.v. Andy Inghelbrecht
Algemene basis- en disciplinetraining
* Tweedejaarsminiemen: woensdag 18u30-20u en zaterdag 9u-10u30 o.l.v. Serge Vandekerckhove/Delphine Seynaeve/Magali Cazeau
* Cadetten: woensdag 18u30-20u30 en zaterdag 10u30 -12u o.l.v. Serge Vandekerckhove/Delphine Seynaeve/Magali Cazeau
Spurt, Horden, Ver- en Hoogspringen
- cadetten/scholieren:
- Maandag 18u-19u30 horden o.l.v. Nick Rogiers
- Dinsdag 18u30-20u hoog (SIVI) o.l.v. Nick Rogiers
- Vrijdag 18u- 19u30 spurt o.l.v. Warre Depauw/Nick Rogiers
- zaterdag 14u-17u indoorpiste Oostene o.l.v. Nick Rogiers
- Vanaf junioren: Woensdag van 18u tot 20u en zaterdag van 14u tot 17u (indoorpiste Oostende) o.l.v. Noël Coddens
Werpen: Kogelstoten en Discuswerpen
- Vanaf tweedejaars miniem: Dinsdag en woensdag van 18u30 tot 20u en zaterdag van 10u tot 12u o.l.v. Jordy Beernaert
Werpen: Hamerslingeren
- Vanaf tweedejaars miniem: dinsdag en donderdag van 18u tot 20u o.l.v. Geert Vanmassenhove
Werpen: Speerwerpen
- Vanaf tweedejaars miniem: zondag van 10u00 tot 11u30 (vanaf maart tot eind september) o.l.v. Marino Maes
Polsstokspringen
- Vanaf miniem: geen vaste data. De trainingen gaan door in Izegem o.l.v. Nils Pauwelyn.
De trainingen gaan in principe steeds door in het stedelijk sportcentrum Benny Vansteelant, Industrielaan 2, 8820 Tohrout. Er is geen winterstop en ze worden niet afgelast als het regent, sneeuwt of vriesweer is. Trainingen die niet kunnen doorgaan worden gemeld door de trainers of op Twizzit. Bij feestdagen is het sportcentrum gesloten en is het vanzelfsprekend dat de trainingen dan niet doorgaan.